facebook twitter Google Plus
Paramparça 15. Bölüm 2. Fragmanı (9 Mart Pazartesi)
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Paramparça 15. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Gülseren'in başı derttedir. Hazal bir seçim yapmıştır ve babası Cihan'ın onayıyla Gülseren'in yanında kalmayı seçer.Başrollerini Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay'ın paylaştığı yeni dizi Paramparça 15. bölümü ile 9 mart 2015 pazartesi günü 19:40'ta star tv ekranlarında.
Paramparça dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Paramparça 15. bölüm 2. Fragmanı (9 mart pazartesi) fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Paramparça dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Paramparça 15. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Paramparça 15. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Paramparça 15. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Paramparça yeni dizi, Paramparça star tv, Paramparça dizisi, Paramparça oyuncuları, Paramparça izle, Paramparça fragmanı izle, Paramparça bölümleri, Paramparça yeni bölüm fragmanı izle, Paramparça tanıtımı, Paramparça 15. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Paramparça 15. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Paramparça 15. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Paramparça 15. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Paramparça 15. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Paramparça 15. Bölüm 2. Fragmanı özeti