facebook twitter Google Plus
Paramparça 16. Bölüm Fragmanı (16 Mart Pazartesi)
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Paramparça 16. Bölüm Fragmanı özeti: Özkan Gülseren'in peşini bırakmaz. Gülseren tam her şey yolunda gidiyor derken Özkan'ın soluğunu ensesinde hisseder. Özkan Gülseren'in yeni evinde ne yapacak?Başrollerini Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay'ın paylaştığı yeni dizi Paramparça 16. bölümü ile 16 mart 2015 pazartesi günü 19:40'ta star tv ekranlarında.
Paramparça dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Paramparça 16. bölüm Fragmanı (16 mart pazartesi) fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Paramparça dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Paramparça 16. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Paramparça 16. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Paramparça 16. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Paramparça yeni dizi, Paramparça star tv, Paramparça dizisi, Paramparça oyuncuları, Paramparça izle, Paramparça fragmanı izle, Paramparça bölümleri, Paramparça yeni bölüm fragmanı izle, Paramparça tanıtımı, Paramparça 16. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Paramparça 16. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Paramparça 16. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Paramparça 16. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Paramparça 16. Bölüm Fragmanı neler olacak, Paramparça 16. Bölüm Fragmanı özeti