facebook twitter Google Plus
Paramparça 19. Bölüm Fragmanı (6 Nisan Pazartesi)
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Paramparça 19. Bölüm Fragmanı özeti: Ozan babasının aldığı arabayla kaza geçiriyor. Gülseren ve Cansu'nun da başı derde girer. Gülseren sonunda Özkan'dan boşanır. Hazal Cansu'yu günden güne kıskanmaya devam ederken ateşle oynuyor ve herkesin hayatını tehlikeye atıyor. Başrollerini Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay'ın paylaştığı yeni dizi Paramparça 19. bölümü ile 6 nisan 2015 pazartesi günü 19:40'ta star tv ekranlarında.
Paramparça dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Paramparça 19. bölüm Fragmanı (6 nisan pazartesi) fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Paramparça dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Paramparça 19. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum İsimsiz

fragman izlemek istiyorum


Anahtar kelimeler: Paramparça yeni dizi, Paramparça star tv, Paramparça dizisi, Paramparça oyuncuları, Paramparça izle, Paramparça fragmanı izle, Paramparça bölümleri, Paramparça yeni bölüm fragmanı izle, Paramparça tanıtımı, Paramparça 19. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Paramparça 19. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Paramparça 19. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Paramparça 19. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Paramparça 19. Bölüm Fragmanı neler olacak, Paramparça 19. Bölüm Fragmanı özeti