facebook twitter Google Plus
Paramparça 34. Bölüm Fragmanı 28 Eylül
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Paramparça 34. Bölüm Fragmanı özeti: Star Tv'nin reyting rekorlar kıran başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya'nın oynadığı Paramparça 34. bölümü ile 28 Eylül Pazartesi akşamı saat 20:00'da Star Tv ekranlarında sakın kaçırmayın. Yalıda büyük karmaşa var. Harun hayatta en sevdiği kişinin ölümünden sorumlu tuttuğu Cihan ve Dilara için planlarını hayata geçirir. Cihan yalıdaki olaylarla meşgul olurken sadece Gülseren'in yanında huzur bulmaktadır. Cihan Gülseren'e aşkını itirafta bulunurken beklemedik misafir bu konuşmaya şahit olur. Dilara her fırsatta Gülseren'i yalıdan göndermeye çalışırken Hazal ise yalıdaki bu karmaşadan fırsat bilip herkese tehlikeli bir oyun oynar.
Paramparça dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Paramparça 34. Bölüm Fragmanı 28 eylül fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Paramparça dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Paramparça 34. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Paramparça 34. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Paramparça 34. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Paramparça 34. Bölüm konusu,Paramparça 34. Bölüm özeti, Paramparça 34. Bölüm fragmanı,Paramparça fragmanı, Paramparça özeti,Paramparça yeni sezon tanıtım fragmanı, Paramparça 34. Bölümde neler olacak, Paramparça 34. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Paramparça 34. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Paramparça 34. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Paramparça 34. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Paramparça 34. Bölüm Fragmanı neler olacak, Paramparça 34. Bölüm Fragmanı özeti