facebook twitter Google Plus
Paramparça 37. Bölüm Fragmanı 19 Ekim Star Tv
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Paramparça 37. Bölüm Fragmanı özeti: Star Tv'nin sevilen dizisi paramparça bu akşam 36.bölümü ile saat 20:00'da ekranlara gelecek.
Yayınlanacak yeni bölümde Cihan ofisine gelen mali polis, vergi dairesinden gelenler incelemeye almışlar ve Cihan sinirden nevri dönmek üzeredir. Kendisiyle kimin uğraştığını hala bulamaz.
Dilara Cihan'dan boşanmak ister ve bunu Cihan'ın yanına giderek konuşur. Cihan ise zor zamanların başladığını bilir ve Gülseren'i uyarır. Zor günler bizi bekliyor hazırlıklı ol der.
Cihan'ın babası Rahmi Gürpınar yine oğlunu dinlememiş ve Harun'un kumarhanelerinden birine gider ve yine bir dünya borcun altına girer.

Paramparça dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Paramparça 37. Bölüm Fragmanı 19 Ekim Star Tv fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Paramparça dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Paramparça 37. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum İsimsiz

vallahi bu dizinin senaristini kiniyorum böyle güzel bir diziyi bu kadar berbat bir duruma getirmeyi basarmis oldu dizi dizilikten cikmis resmen mafya dizisi olmus bizim güzel kahramanlarimizi ne hale getirmisler o harun denen herifi diziye dahil edip dizinin icine etmisler diziye aksion getirmek istemis amma dizinin icine etmis


Anahtar kelimeler: Paramparça 37. Bölüm fragmanı,Paramparça 37. Bölüm konusu,Paramparça 37. Bölüm özeti,Paramparça 37. Bölümde neler olacak, Paramparça 37. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Paramparça 37. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Paramparça 37. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Paramparça 37. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Paramparça 37. Bölüm Fragmanı neler olacak, Paramparça 37. Bölüm Fragmanı özeti