facebook twitter Google Plus
Paramparça 38. Bölüm Fragmanı 26 Ekim Star Tv
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Paramparça 38. Bölüm Fragmanı özeti: Star Tv'nin sevilen dizisi paramparça bu akşam 38.bölümü ile saat 20:00'da ekranlara gelecek.
Yayınlanacak yeni bölümde Dilara'dan aldığı telefonla yanına giden Gülseren Hazal'ın yürüdüğünü görür ve sevinirken Dilara Hazal'ın bu yalanı Gülseren ile birlikte planladığını düşünmektedir. Gülseren Hazal'ın yalan söylediğini anladığında hayal kırıklığına uğrar. Harun intikam planını kusursuzca yoluna koymuştur. Cihan tutuklanır. Beyin kanaması geçiren Nuray iyileşebilecek mi?

Paramparça dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Paramparça 38. Bölüm Fragmanı 26 Ekim Star Tv fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Paramparça dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Paramparça 38. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Paramparça 38. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Paramparça 38. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Paramparça 38. Bölüm fragmanı,Paramparça 38. Bölüm konusu,Paramparça 38. Bölüm özeti,Paramparça 38. Bölümde neler olacak, Paramparça 38. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Paramparça 38. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Paramparça 38. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Paramparça 38. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Paramparça 38. Bölüm Fragmanı neler olacak, Paramparça 38. Bölüm Fragmanı özeti