facebook twitter Google Plus
Paramparça 39. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Paramparça 39. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Star Tv'nin sevilen dizisi paramparça bu akşam 39. bölümü ile saat 20:00'da ekranlara gelecek.
Yayınlanacak yeni bölümde Cihan ve Rahmi tutuklanır. Cihan'ı ve Rahmi Bey'i temize çıkaracak görüntülerin yerini bildiği halde Cihan kızını korumak için sahip olduğu her şeyden vazgeçmiştir. Cihan karşısındaki tehlikenin farkında değildir. Görüşmeye çağrılan Cihan karşısında Harun'u görünce şaşırır. Eski defterler açılmıştır artık Cihan için zor bir dönemin başlangıcıdır. Bu durumu fırsat bilen Harun karısını, çocuğunu, malını, mülkünü kısacası intikamını almak için yalıya gelir ve Dilara ile yakınlaşır.

Paramparça dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Paramparça 39. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Paramparça dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Paramparça 39. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Paramparça 39. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Paramparça 39. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Paramparça 39. Bölüm fragmanı,Paramparça 39. Bölüm konusu,Paramparça 39. Bölüm özeti,Paramparça 39. Bölümde neler olacak, Paramparça 39. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Paramparça 39. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Paramparça 39. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Paramparça 39. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Paramparça 39. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Paramparça 39. Bölüm 2. Fragmanı özeti