facebook twitter Google Plus
Paramparça 40. Bölüm Fragmanı 9 Kasım Star Tv
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Paramparça 40. Bölüm Fragmanı özeti: Star Tv'nin sevilen dizisi paramparça bu akşam 40. bölümü ile saat 20:00'da ekranlara gelecek.
Dilara, Cihan'ın suçsuzluğunu ortaya çıkaracak olan bilgisayarın peşine düşer. Hazal ve Gülseren'i tehdit eder. Rahmi Bey Dilara ile işbirliği yapar. Fakat Dilara'nın çabaları boşa gider kısa zamanda cezaevinden çıkacağını ummadığı Cihan'ı bir anda karşısında görünce şok olur. Cihan 20 yıllık karısının kendisini sırtından vurduğunu öğrenir ve bu daha henüz başlangıçtır.

Paramparça dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Paramparça 40. Bölüm Fragmanı 9 kasım Star Tv fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Paramparça dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Paramparça 40. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum Mustafa isler

Izledigim tek film


Anahtar kelimeler: Paramparça 40. Bölüm fragmanı,Paramparça 40. Bölüm konusu,Paramparça 40. Bölüm özeti,Paramparça 40. Bölümde neler olacak, Paramparça 40. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Paramparça 40. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Paramparça 40. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Paramparça 40. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Paramparça 40. Bölüm Fragmanı neler olacak, Paramparça 40. Bölüm Fragmanı özeti