facebook twitter Google Plus
Paramparça 41. Bölüm Fragmanı 16 Kasım Star Tv
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Paramparça 41. Bölüm Fragmanı özeti: Star Tv'nin sevilen dizisi paramparça bu akşam 41. bölümü ile saat 20:00'da ekranlara gelecek.
Dilara ve Gülseren Cİhan'ın suçsuzluğunu ortaya çıkaracak olan bilgisayarın peşindedirler. Ozan işe her şeyden habersiz çok güvendiği Harun'a teslim etmiştir. Harun'un elinde artık çok büyük bir koz geçmiştir. Cihan ve Dilara mahkemede ayrılma noktasına gelmiştir.

Paramparça dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Paramparça 41. Bölüm Fragmanı 16 kasım Star Tv fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Paramparça dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Paramparça 41. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Paramparça 41. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Paramparça 41. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Paramparça 41. Bölüm fragmanı,Paramparça 41. Bölüm konusu,Paramparça 41. Bölüm özeti,Paramparça 41. Bölümde neler olacak, Paramparça 41. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Paramparça 41. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Paramparça 41. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Paramparça 41. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Paramparça 41. Bölüm Fragmanı neler olacak, Paramparça 41. Bölüm Fragmanı özeti