facebook twitter Google Plus
Paramparça 42. Bölüm Fragmanı 23 Kasım Star Tv
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Paramparça 42. Bölüm Fragmanı özeti: Star Tv'nin sevilen dizisi paramparça bu akşam 42. bölümü ile saat 20:00'da ekranlara gelecek.
Bir süre önce boşanan Dilara ve Cihan yalıdan gelen haberlerle sarsılırlar. Cihan bulunduğu durumu sorgular ve bütün kapılar Harun'a çıkmaktadır. Harun'un yeni hedefi Candan'dır.

Paramparça dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Paramparça 42. Bölüm Fragmanı 23 kasım Star Tv fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Paramparça dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Paramparça 42. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Paramparça 42. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Paramparça 42. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Paramparça 42. Bölüm fragmanı,Paramparça 42. Bölüm konusu,Paramparça 42. Bölüm özeti,Paramparça 42. Bölümde neler olacak, Paramparça 42. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Paramparça 42. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Paramparça 42. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Paramparça 42. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Paramparça 42. Bölüm Fragmanı neler olacak, Paramparça 42. Bölüm Fragmanı özeti