facebook twitter Google Plus
Paramparça 44. Bölüm Fragmanı 7 Aralık Star Tv
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Paramparça 44. Bölüm Fragmanı özeti: Star Tv'nin sevilen dizisi paramparça bu akşam 44. bölümü ile saat 20:00'da ekranlara gelecek.
Cihan güzel bir evlilik teklifinde bulunur ve nişanlanırlar. Hayatlarının en güzel günlerini yaşarken Cihan aldığı haberle İstanbul'a geri döner. Rahmi Bey'i tuzağa düşüren Harun tehdit eder.

Paramparça dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Paramparça 44. Bölüm Fragmanı 7 aralık Star Tv fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Paramparça dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Paramparça 44. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Paramparça 44. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Paramparça 44. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Paramparça 44. Bölüm fragmanı,Paramparça 44. Bölüm konusu,Paramparça 44. Bölüm özeti,Paramparça 44. Bölümde neler olacak, Paramparça 44. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Paramparça 44. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Paramparça 44. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Paramparça 44. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Paramparça 44. Bölüm Fragmanı neler olacak, Paramparça 44. Bölüm Fragmanı özeti