facebook twitter Google Plus
Paramparça 48. Bölüm Fragmanı 11 Ocak Star Tv
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Paramparça 48. Bölüm Fragman özeti: Star Tv'nin sevilen dizisi paramparça bu akşam 48. bölümü ile saat 20:00'da ekranlara gelecek.
Hamile olduğunu öğrenen Dilara Harun ile evlenip bebeğini doğurmak ister fakat Harun hakkında öğrendiği gerçekler onu fazlasıyla hayal kırıklığına uğratmıştır. Daha da kötüsü bu gerçekleri eski eşi Cihan'dan duymak daha da içini acıtmıştır.

Paramparça dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Paramparça 48. Bölüm Fragmanı 11 ocak Star Tv fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Paramparça dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Paramparça 48. Bölüm Fragman Yorumları (0)
Paramparça 48. Bölüm Fragman videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Paramparça 48. Bölüm Fragman videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Paramparça 48. Bölüm fragmanı,Paramparça 48. Bölüm konusu,Paramparça 48. Bölüm özeti,Paramparça 48. Bölümde neler olacak, Paramparça 48. Bölüm Fragman ne zaman yayınlanacak, Paramparça 48. Bölüm Fragman hangi gün yayınlanacak, Paramparça 48. Bölüm Fragman hangi kanalda, Paramparça 48. Bölüm Fragman saat kaçta, Paramparça 48. Bölüm Fragman neler olacak, Paramparça 48. Bölüm Fragman özeti