facebook twitter Google Plus
Paramparça 50. Bölüm Fragmanı 25 Ocak Star Tv
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Paramparça 50. Bölüm Fragmanı özeti: Star Tv'nin sevilen dizisi paramparça bu akşam 50. bölümü ile saat 20:00'da ekranlara gelecek.
Harun'u yalıda gören Cihan sinirlerine hakim olamayıp kavgaya tutuşur. O ana şahit olan Dilara kendinden geçer ve bayılır. Yalıya doktor çağırılır Dilara'nın tek derdi hamile olduğunu Ozan'a belli etmemektir.

Paramparça dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Paramparça 50. Bölüm Fragmanı 25 ocak Star Tv fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Paramparça dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Paramparça 50. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum Başak

Gülseren öldükten sonra asla izlemiçem asla maffettiler güzelim aşkı allah aşkına Gülseren gittikten sonra paramparça iğreç bir dizi olacak bide cihan başka kadına aşık olacakmış uğruna şiirler yazdığı kadını unutacak yazıklar olsun cihan Gürpınar bence bir AN önce bitsin bu dizi gecen sene muhtesemdi hepsi o ALTAN DÖNMEZ yüzünden Cevdet kervan gitti dizi bitti nolur Cevdet mercan gelsin belki o düzeltir


Anahtar kelimeler: Paramparça 50. Bölüm fragmanı,Paramparça 50. Bölüm konusu,Paramparça 50. Bölüm özeti,Paramparça 50. Bölümde neler olacak, Paramparça 50. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Paramparça 50. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Paramparça 50. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Paramparça 50. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Paramparça 50. Bölüm Fragmanı neler olacak, Paramparça 50. Bölüm Fragmanı özeti