facebook twitter Google Plus
Paramparça 55. Bölüm Fragmanı 29 Şubat Star Tv
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Paramparça 55. Bölüm Fragmanı özeti: Star Tv'nin sevilen dizisi paramparça bu akşam 55. bölümü ile saat 20:00'da ekranlara gelecek.
Cihan ve Dilara nikah için gün almıştır. Fakat Cihan'ın aynı gün içerisinde önemli bir toplantısı bulunmaktadır. Aynı gün başka bir sebepten dolayı otelde bulunan psikiyatrist Ayşe toplantı salonuna girer ve o dakikadan sonra olaylar çok farklı gelişir. Cihan nikaha yetişebilecek mi? Candan'ın başı derttedir Harun'un namlusundan kaçan Candan kaza geçirerek hastaneye kaldırılır.

Paramparça dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Paramparça 55. Bölüm Fragmanı 29 şubat Star Tv fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Paramparça dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Paramparça 55. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Paramparça 55. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Paramparça 55. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Paramparça dizisi, Paramparça yeni bölüm, Paramparça son bölüm, Paramparça fragman, Paramparça 55. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Paramparça 55. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Paramparça 55. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Paramparça 55. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Paramparça 55. Bölüm Fragmanı neler olacak, Paramparça 55. Bölüm Fragmanı özeti