facebook twitter Google Plus
Paramparça 56. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Paramparça 56. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Star Tv'nin sevilen dizisi paramparça bu akşam 56. bölümü ile saat 20:00'da ekranlara gelecek.
Dilara nikah salonunda Cihan'ı beklerken Harun'un karşısına çıkmasıyla kafası karışmıştır. Kilitli kaldıkları yerden kurtulan Cihan ve Ayşe'nin tekrar yolları kesişiyor. Harun'un Dilara'dan vazgeçmeye niyeti yoktur. Araba çarptıktan sonra hastanede gözlerini açan Candan karşısında sürpriz bir ismi bulur. Ozan ve Özkan başlarını beladan kurtarmak için daha çok kendilerini riske atıp başlarını belaya sokarlar.

Paramparça dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Paramparça 56. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Paramparça dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Paramparça 56. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Paramparça 56. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Paramparça 56. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Paramparça dizisi, Paramparça yeni bölüm, Paramparça son bölüm, Paramparça fragman, Paramparça 56. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Paramparça 56. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Paramparça 56. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Paramparça 56. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Paramparça 56. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Paramparça 56. Bölüm 2. Fragmanı özeti