facebook twitter Google Plus
Paramparça 57. Bölüm Fragmanı 14 Mart Star Tv
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Paramparça 57. Bölüm Fragmanı özeti: Star Tv'nin sevilen dizisi paramparça bu akşam 57. bölümü ile saat 20:00'da ekranlara gelecek.
Müzik aletleri satılan dükkanda olay çıkartan Hazal suçu üstünden atar. Dilara ile birlikte Hazal'ı psikiyatriste götüren Cihan Ayşe ile karşılaşır. Cihan ve Ayşe gün içerisinde tekrar karşılaşacaktır. Maide'nin yardımıyla Candan hastaneden çıkar. Maide Candan'a reddedemeyeceği bir teklifte bulunur.

Paramparça dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Paramparça 57. Bölüm Fragmanı 14 mart Star Tv fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Paramparça dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Paramparça 57. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Paramparça 57. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Paramparça 57. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Paramparça dizisi, Paramparça yeni bölüm, Paramparça son bölüm, Paramparça fragman, Paramparça 57. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Paramparça 57. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Paramparça 57. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Paramparça 57. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Paramparça 57. Bölüm Fragmanı neler olacak, Paramparça 57. Bölüm Fragmanı özeti