facebook twitter Google Plus
Paramparça 58. Bölüm Fragmanı 21 Mart Star Tv
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Paramparça 58. Bölüm Fragmanı özeti: Star Tv'nin sevilen dizisi paramparça bu akşam 58. bölümü ile saat 20:00'da ekranlara gelecek.
Hazal'ın ailesine söylediği yalan ortaya çıkmıştır ve bu duruma Cihan çok sinirlenir. Cihan'ın öfkelenmesinden korkan Hazal Emrah'tan yardım ister. Hazal Emrah ile birlikte Cihan'dan kaçmaktadır. Hazal tekrar psikiyatrist Ayşe ile konuşmaya başlar ve Ayşe'ye en büyük aile sırlarından birini söyler. Harun hala Dilara'yı aklından çıkaramamıştır ama Dİlara'dan önce Candan ile hesaplaşmasını bitirecektir.

Paramparça dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Paramparça 58. Bölüm Fragmanı 21 mart Star Tv fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Paramparça dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Paramparça 58. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Paramparça 58. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Paramparça 58. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Paramparça dizisi, Paramparça yeni bölüm, Paramparça son bölüm, Paramparça fragman, Paramparça 58. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Paramparça 58. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Paramparça 58. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Paramparça 58. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Paramparça 58. Bölüm Fragmanı neler olacak, Paramparça 58. Bölüm Fragmanı özeti