facebook twitter Google Plus
Paramparça 60. Bölüm Fragmanı 4 Nisan Star Tv
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Paramparça 60. Bölüm Fragmanı özeti: Star Tv'nin sevilen dizisi paramparça bu akşam 60. bölümü ile saat 20:00'da ekranlara gelecek.
Hazal'ın hazırladığı doğum günü sürprizinde Deniz'i ikinci bir şok beklemektedir. Geçmişiyle yüzleşen Deniz annesinin ölümünden Rahmi Bey'i sorumlu tutar. Rahmi Bey'den hesap sormak için yalıya giden Deniz annesinin geçmişiyle yüzleşir. Cihan Hazal'ın yaptıklarına artık alttan almamaya karar verir. Demir'e bakıcı olarak eve gelen Sevinç ise Hazal'ın yeni ortağıdır. Harun Dilara'dan bir şans daha isteyecektir. Dilara Harun'a ne cevap verecek?

Paramparça dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Paramparça 60. Bölüm Fragmanı 4 nisan Star Tv fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Paramparça dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Paramparça 60. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Paramparça 60. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Paramparça 60. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Paramparça dizisi, Paramparça yeni bölüm, Paramparça son bölüm, Paramparça fragman, Paramparça 60. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Paramparça 60. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Paramparça 60. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Paramparça 60. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Paramparça 60. Bölüm Fragmanı neler olacak, Paramparça 60. Bölüm Fragmanı özeti