facebook twitter Google Plus
Paramparça 63. Bölüm Fragmanı 25 Nisan Star Tv
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Paramparça 63. Bölüm Fragmanı özeti: Star Tv'nin sevilen dizisi paramparça bu akşam 63. bölümü ile saat 20:00'da ekranlara gelecek.
Maide Hanım Hazal'ın Ayşe'ni hastalığını öğrenir ayrıca Cihan ile Ayşe'nin tanışıp tanışmadığını öğrenmek ister. Diğer yandan Cihan Ayşe'ye sürpriz yapmak için evine gittiğinde hiç görmek istemediği biriyle birlikte görür. Harun yaşananlara rağmen Dilara'yı ikna ederek tekrar birlikte olmak ister.

Paramparça dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Paramparça 63. Bölüm Fragmanı 25 nisan Star Tv fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Paramparça dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Paramparça 63. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Paramparça 63. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Paramparça 63. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Paramparça dizisi, Paramparça yeni bölüm, Paramparça son bölüm, Paramparça fragman, Paramparça 63. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Paramparça 63. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Paramparça 63. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Paramparça 63. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Paramparça 63. Bölüm Fragmanı neler olacak, Paramparça 63. Bölüm Fragmanı özeti