facebook twitter Google Plus
Paramparça 64. Bölüm Fragmanı 2 Mayıs Star Tv
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Paramparça 64. Bölüm Fragmanı özeti: Star Tv'nin sevilen dizisi paramparça bu akşam 64. bölümü ile saat 20:00'da ekranlara gelecek.
Sosyal medyada mutlu aile tablosu fotoğraflarının dolaşması ortalığı birbirine karıştırır. Ayşe bir yandan Cihan'ın kendisiyle ilişki yaşadığını diğer yandan Dilara ile mutlu bir evliliği olduğunu düşünmektedir. Harun oğlu Demir'i Cihan'ın yanında gördüğünde beyninden vurulmuşa döner. Harun Cihan ile hesaplaşmak için karşısına çıkacaktır.

Paramparça dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Paramparça 64. Bölüm Fragmanı 2 mayıs Star Tv fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Paramparça dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Paramparça 64. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Paramparça 64. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Paramparça 64. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Paramparça dizisi, Paramparça yeni bölüm, Paramparça son bölüm, Paramparça fragman, Paramparça 64. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Paramparça 64. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Paramparça 64. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Paramparça 64. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Paramparça 64. Bölüm Fragmanı neler olacak, Paramparça 64. Bölüm Fragmanı özeti