facebook twitter Google Plus
Paramparça 65. Bölüm Fragmanı 9 Mayıs Star Tv
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Paramparça 65. Bölüm Fragmanı özeti: Star Tv'nin sevilen dizisi paramparça bu akşam 65. bölümü ile saat 20:00'da ekranlara gelecek.
Harun ve Dilara yeni hayatların doğru yola çıkarken Maide Hanım'dan gelen telefonla işin rengi değişir. Maide Hanım bebek Demir'in Harun'un oğlu değil Cihan'dan olduğunu söylemiştir. Her geçen gün Ayşe'ye tutkuyla bağlanan Cihan Dilara'ya boşanmak istediğini söyler. Dilara bu teklifi mutlulukla karşılarken Cihan Dilara ve Harun'un hala görüştüğünü öğrenir.

Paramparça dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Paramparça 65. Bölüm Fragmanı 9 mayıs Star Tv fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Paramparça dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Paramparça 65. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Paramparça 65. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Paramparça 65. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Paramparça dizisi, Paramparça yeni bölüm, Paramparça son bölüm, Paramparça fragman, Paramparça 65. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Paramparça 65. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Paramparça 65. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Paramparça 65. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Paramparça 65. Bölüm Fragmanı neler olacak, Paramparça 65. Bölüm Fragmanı özeti