facebook twitter Google Plus
Paramparça 66. Bölüm Fragmanı 16 Mayıs Star Tv
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Paramparça 66. Bölüm Fragmanı özeti: Star Tv'nin sevilen dizisi paramparça bu akşam 66. bölümü ile saat 20:00'da ekranlara gelecek.
Cihan Dilara ve Harun'un hala görüştüğünü öğrenir. Deliye dönen Cihan Dilara'yı ısrarlı aramalarında yanıt alamaz çünkü o da aynı saatlerde Candan'ın evindedir. Candan'a Ozan'dan uzak durmasını söyler ve silahı doğrultur o sırada Ozan eve girer ve olayların seyri farklı şekilde yönlenir.

Paramparça dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Paramparça 66. Bölüm Fragmanı 16 mayıs Star Tv fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Paramparça dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Paramparça 66. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum Gül

Merhaba Dilara nin bana göre sağ taraftaki yüz yeni galiba bu asker superrrr rr bayıldık izleyici olarak gerçekten askermi fuguranmi %100 begendi


Anahtar kelimeler: Paramparça dizisi, Paramparça yeni bölüm, Paramparça son bölüm, Paramparça fragman, Paramparça 66. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Paramparça 66. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Paramparça 66. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Paramparça 66. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Paramparça 66. Bölüm Fragmanı neler olacak, Paramparça 66. Bölüm Fragmanı özeti