facebook twitter Google Plus
Paramparça 67. Bölüm Fragmanı 23 Mayıs Star Tv
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Paramparça 67. Bölüm Fragmanı özeti: Star Tv'nin sevilen dizisi paramparça bu akşam 67. bölümü ile saat 20:00'da ekranlara gelecek.
Dilara'nın mahkemesi görülürken şahit olarak Ozan'ın isminin okunması soğuk duş etkisi yaratır. Dilara tutuklanır ve cezaevine atılır. Dilara perişan haldedir Hazal ile yeni planlar peşindedir. Harun Candan'ın yerini bulur. Candan'ı tehdit ederek Dilara'yla ilgili kaseti vermesini ister. Candan durumdan Ozan'a bahseder. Ozan Candan'ın yanından bir an olsun ayrılmayacaktır.

Paramparça dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Paramparça 67. Bölüm Fragmanı 23 mayıs Star Tv fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Paramparça dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Paramparça 67. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Paramparça 67. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Paramparça 67. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Paramparça dizisi, Paramparça yeni bölüm, Paramparça son bölüm, Paramparça fragman, Paramparça 67. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Paramparça 67. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Paramparça 67. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Paramparça 67. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Paramparça 67. Bölüm Fragmanı neler olacak, Paramparça 67. Bölüm Fragmanı özeti