facebook twitter Google Plus
Paramparça 70. Bölüm 2. Fragmanı 13 Haziran Star Tv
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Paramparça 70. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Star Tv'nin sevilen dizisi paramparça bu akşam 70. bölümü ile saat 20:00'da ekranlara gelecek.
Ayşe'nin tatilde beraber olduğu kişinin Cihan olduğunu öğrenen Harun çılgına döner ve soluğu tatil yaptıkları otelde alır. Cihan Ayşe'nin Ağabeyim diye bahsettiği kişin Harun olduğunu duyunca şok olur. Cihan yaşananların planın bir parçası olduğunu düşünmektedir. Maide ve Harun'da Cihan'ın Ayşe ile Harun'dan intikam almak için planlı bir şekilde oyun oynadıklarını düşünür. Ayşe hem Cihan hemde Harun'un arasında sıkışıp kalmıştır.

Paramparça dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Paramparça 70. Bölüm 2. Fragmanı 13 haziran Star Tv fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Paramparça dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Paramparça 70. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Paramparça 70. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Paramparça 70. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Paramparça dizisi, Paramparça yeni bölüm, Paramparça son bölüm, Paramparça fragman, Paramparça 70. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Paramparça 70. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Paramparça 70. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Paramparça 70. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Paramparça 70. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Paramparça 70. Bölüm 2. Fragmanı özeti