facebook twitter Google Plus
Paramparça 71. Bölüm Fragmanı 20 Haziran Star Tv
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Paramparça 71. Bölüm Fragmanı özeti: Star Tv'nin sevilen dizisi paramparça bu akşam 71. bölümü ile saat 20:00'da ekranlara gelecek.
Hazal iki önemli gerçeği öğrenir. Hazal hiç vakit kaybetmeden Ozan'ın yanına giderek olanları anlatır. Ozan'da hiç beklemeden Ayşe'nin kliniğine gider. Klinikte Harun'un ismini duyan Ozan çok şaşırmıştır. Yaşananlar yüzünden ailesini cezalandırmak isteyen Ozan üzerindeki hisseleri satar. Ozan'ın hisselerini satması Cihan'ı öfkelendirirken hisselerin kime satıldığı Cihan'ı asıl şoke eden şey olacaktır. Dilara Amerika'dan geri döner fakat Harun bir kez daha Dilara'nın güvenini sarsmıştır.

Paramparça dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Paramparça 71. Bölüm Fragmanı 20 haziran Star Tv fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Paramparça dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Paramparça 71. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Paramparça 71. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Paramparça 71. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Paramparça dizisi, Paramparça yeni bölüm, Paramparça son bölüm, Paramparça fragman, Paramparça 71. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Paramparça 71. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Paramparça 71. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Paramparça 71. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Paramparça 71. Bölüm Fragmanı neler olacak, Paramparça 71. Bölüm Fragmanı özeti