facebook twitter Google Plus
Paramparça 74. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Paramparça 74. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Star tv ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Paramparça'nın 3. sezonu merakla beklenirken yeni bölümleri yayınlanmaya başladı bile. Paramparça yeni sezonunda 74. bölümü ile yine her çarşamba olduğu gibi saat 20:00'da ekranlara gelecek. Geçtiğimiz hafta ortalık Rahmi Bey'in ölümü ile sarsılmıştı bunun üzerine yeni bölümde Cihan Rahmi Bey'in cesedini tespit etmek için geri döndü. Hazal'ın zayıf noktalarını öğrenen Asuman Dilara'nın can düşmanı Candan'la iş birliği içerisindedir. 


Paramparça dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Paramparça 74. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Paramparça dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Paramparça 74. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Paramparça 74. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Paramparça 74. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Paramparça fragmanı, Paramparça 3. sezon fragmanı, Paramparça yeni sezon fragmanı, Paramparça 74. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Paramparça 74. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Paramparça 74. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Paramparça 74. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Paramparça 74. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Paramparça 74. Bölüm 2. Fragmanı özeti