facebook twitter Google Plus
Paramparça 76. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Paramparça 76. Bölüm Fragmanı özeti:

Star tv ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Paramparça'nın 3. sezonu merakla beklenirken yeni bölümleri yayınlanmaya başladı bile. Paramparça yeni sezonunda 76. bölümü ile yine her çarşamba olduğu gibi saat 20:00'da ekranlara gelecek. Dilara yalıda varlığından rahatsız olduğu Asuman ile çekişmektedir. Dilara Asuman'ın yalıdan gitmesini beklerken giden Asuman değil Harun olur. Harun Asuman'ın kendisine gösterdiği garip ilgiden rahatsızdır. Maide Hanım'ın giderek nefreti büyümekte ve intikam için hazırlık yapmaktadır. 


Paramparça dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Paramparça 76. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Paramparça dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Paramparça 76. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Paramparça 76. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Paramparça 76. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Paramparça fragmanı, Paramparça 3. sezon fragmanı, Paramparça yeni sezon fragmanı, Paramparça 76. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Paramparça 76. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Paramparça 76. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Paramparça 76. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Paramparça 76. Bölüm Fragmanı neler olacak, Paramparça 76. Bölüm Fragmanı özeti