facebook twitter Google Plus
Paramparça 77. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Paramparça 77. Bölüm Fragmanı özeti:

Star tv ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Paramparça'nın 3. sezonu merakla beklenirken yeni bölümleri yayınlanmaya başladı bile. Paramparça yeni sezonunda 77. bölümü ile yine her çarşamba olduğu gibi saat 20:00'da ekranlara gelecek. Polisler tarafından apar topar götürülen Harun kendisini ihbar eden kişiyi öğrenir. Dilara'ın Harun'u affedebilmesi için tek şarkı Maide Hanım'ı şikayet etmesidir. Diğer yandan Asuman giderek Harun'la yakınlaşmaya çalışmaktadır. Harun ve Asuman arasındaki yakınlaşmaya şahit olan Dilara çılgına döner.


Paramparça dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Paramparça 77. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Paramparça dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Paramparça 77. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Paramparça 77. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Paramparça 77. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Paramparça fragmanı, Paramparça 3. sezon fragmanı, Paramparça yeni sezon fragmanı, Paramparça 77. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Paramparça 77. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Paramparça 77. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Paramparça 77. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Paramparça 77. Bölüm Fragmanı neler olacak, Paramparça 77. Bölüm Fragmanı özeti