facebook twitter Google Plus
Paramparça 79. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Paramparça 79. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Star tv ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Paramparça'nın 3. sezonu merakla beklenirken yeni bölümleri yayınlanmaya başladı bile. Paramparça yeni sezonunda 79. bölümü ile yine her çarşamba olduğu gibi saat 20:00'da ekranlara gelecek. Cansu'nun sağlık durumu giderek kötüleşir. Cansu her ne olursa olsun bebeğinden vazgeçmek istemez fakat Doktorlar ısrarla bebeğinin alınması gerektiğini bildirir. Kızını göz göre göre kaybetmek istemeyen Cihan yapacak bir şey kalmadığında bebeğin alınması için Cansu'yu hastaneye götürür.


Paramparça dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Paramparça 79. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Paramparça dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Paramparça 79. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Paramparça 79. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Paramparça 79. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Paramparça 79. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Paramparça 79. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Paramparça 79. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Paramparça 79. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Paramparça 79. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Paramparça 79. Bölüm 2. Fragmanı özeti