facebook twitter Google Plus
Paramparça 80. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Paramparça 80. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Star tv ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Paramparça'nın 3. sezonu merakla beklenirken yeni bölümleri yayınlanmaya başladı bile. Paramparça yeni sezonunda 80. bölümü ile yine her çarşamba olduğu gibi saat 20:00'da ekranlara gelecek. Hazal'ın itirafı üzerine gözaltına alınır. Hazal'ın karakolda gözaltına alınması herkes şaşkındır. Kendisindeki bıçağın sahte olduğunu anlayan Dilara bu işin içerisinde Harun'un da parmağının oldupunu düşünmektedir. Dilara Harun'a kocam mısın? düşmanım mı? diye sorduğunda artık aralarında bir uçurum oluşur.


Paramparça dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Paramparça 80. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Paramparça dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Paramparça 80. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Paramparça 80. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Paramparça 80. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Paramparça fragmanı, Paramparça 3. sezon fragmanı, Paramparça yeni sezon fragmanı, Paramparça 80. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Paramparça 80. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Paramparça 80. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Paramparça 80. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Paramparça 80. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Paramparça 80. Bölüm 2. Fragmanı özeti