facebook twitter Google Plus
Paramparça 81. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Paramparça 81. Bölüm Fragmanı özeti:

Star tv ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Paramparça'nın 3. sezonu merakla beklenirken yeni bölümleri yayınlanmaya başladı bile. Paramparça yeni sezonunda 81. bölümü ile yine her çarşamba olduğu gibi saat 20:00'da ekranlara gelecek. Burhan Bey ve Cansu'nun içinde bulunduğu otomobil kaza sonucu uçurumdan yuvarlanır. Cansu'dan haber bekleyen Deniz uzun süre haber alamayınca Cansu'nun ortadan kaybolduğu haberini verir. Herkes Cansu'yu arar fakat Cansu bulunamaz. Aradan geçen zaman zarfında gelen sürpriz bir telefonla Cansu'nun bebeği kaza anında öldüğü bildirilir.


Paramparça dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Paramparça 81. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Paramparça dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Paramparça 81. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Paramparça 81. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Paramparça 81. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Paramparça fragmanı, Paramparça 3. sezon fragmanı, Paramparça yeni sezon fragmanı, Paramparça 81. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Paramparça 81. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Paramparça 81. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Paramparça 81. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Paramparça 81. Bölüm Fragmanı neler olacak, Paramparça 81. Bölüm Fragmanı özeti