facebook twitter Google Plus
Paramparça 82. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Paramparça 82. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Star tv ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Paramparça'nın 3. sezonu merakla beklenirken yeni bölümleri yayınlanmaya başladı bile. Paramparça yeni sezonunda 82. bölümü ile yine her çarşamba olduğu gibi saat 20:00'da ekranlara gelecek. Yaşanan kaza sonrasında Cansu komadan çıkar fakat bebeğini kaybettiğinden habersizdir. Cansu'ya gerçeği açıklayamayan Dilara'nın yalanlarıyla daha da işin içinden çıkılmaz bir hal alır.Ayşe'nin mezarını ziyarete giden Rahmi Bey daha fazla kaçamayacağını anlayınca polise teslim olur.


Paramparça dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Paramparça 82. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Paramparça dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Paramparça 82. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Paramparça 82. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Paramparça 82. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Paramparça 82. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Paramparça 82. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Paramparça 82. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Paramparça 82. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Paramparça 82. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Paramparça 82. Bölüm 2. Fragmanı özeti