facebook twitter Google Plus
Paramparça 89. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Paramparça 89. Bölüm Fragmanı özeti:

Star tv ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Paramparça'nın 3. sezonu merakla beklenirken yeni bölümleri yayınlanmaya başladı bile. Paramparça yeni sezonunda 89. bölümü ile yine her çarşamba olduğu gibi saat 20:00'da ekranlara gelecek. Ozan Cİhan'ın üvey babası gerçek babasının ise Harun olduğunu öğrenir. Ozan önemli bir karar alarak Alaz'ı ziyarete gider daha sonra ortalıktan kaybolur. Cihan ne kadar engellemek istese de Harun Ozan'ın sınavı olacaktır. Yoğun bakımda olan Dilara ölüm tehlikesiyle karşı karşıyadır.


Paramparça dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Paramparça 89. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Paramparça dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Paramparça 89. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Paramparça 89. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Paramparça 89. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Paramparça fragmanı, Paramparça 3. sezon fragmanı, Paramparça yeni sezon fragmanı, Paramparça 89. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Paramparça 89. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Paramparça 89. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Paramparça 89. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Paramparça 89. Bölüm Fragmanı neler olacak, Paramparça 89. Bölüm Fragmanı özeti