facebook twitter Google Plus
Paramparça 90. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Paramparça 90. Bölüm Fragmanı özeti:

Star tv ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Paramparça'nın 3. sezonu merakla beklenirken yeni bölümleri yayınlanmaya başladı bile. Paramparça yeni sezonunda 90. bölümü ile yine her çarşamba olduğu gibi saat 20:00'da ekranlara gelecek. Dilara kazayı ucuz atlatırken ne yazıkki hafızasını kaybetmiştir. Dilara kendisini Cihan'la evli sanarken hayatında ne Harun'u ne Hazal'ı ne de Alaz bebeği ister. Asuman bu durumu kendi lehine çevirmek ister. Hazal annesinin kendisini istememesine üzülürken Damir'e sığınır. Hastalığını geçiştirmeye devam eden Cansu bedelini ağır öder.


Paramparça dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Paramparça 90. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Paramparça dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Paramparça 90. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Paramparça 90. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Paramparça 90. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Paramparça fragmanı, Paramparça 3. sezon fragmanı, Paramparça yeni sezon fragmanı, Paramparça 90. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Paramparça 90. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Paramparça 90. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Paramparça 90. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Paramparça 90. Bölüm Fragmanı neler olacak, Paramparça 90. Bölüm Fragmanı özeti