facebook twitter Google Plus
Paramparça 93. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Paramparça 93. Bölüm Fragmanı özeti:

Star tv ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Paramparça'nın 3. sezonu merakla beklenirken yeni bölümleri yayınlanmaya başladı bile. Paramparça yeni sezonunda 93. bölümü ile yine her çarşamba olduğu gibi saat 20:00'da ekranlara gelecek. Yeni bölümde Cihan'ın uyarılarını dikkate almayan Damir ölüm tehlikesiyle karşı karşıyadır. Ozan tanımadığı kişilerle samimi olur ve ölüme doğru sürüklenir. Asuman'ın başı yine beladan kurtulmaz.


Paramparça dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Paramparça 93. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Paramparça dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Paramparça 93. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Paramparça 93. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Paramparça 93. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Paramparça fragmanı, Paramparça 3. sezon fragmanı, Paramparça yeni sezon fragmanı, Paramparça 93. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Paramparça 93. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Paramparça 93. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Paramparça 93. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Paramparça 93. Bölüm Fragmanı neler olacak, Paramparça 93. Bölüm Fragmanı özeti