facebook twitter Google Plus
Paramparça 94. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Paramparça 94. Bölüm Fragmanı özeti:

Star tv ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Paramparça'nın 3. sezonu merakla beklenirken yeni bölümleri yayınlanmaya başladı bile. Paramparça yeni sezonunda 94. bölümü ile yine her pazartesi olduğu gibi saat 20:00'da ekranlara gelecek. Ozan şirketten istifa etmeye karar verir. Ozan iyice kontrolden çıkmıştır ve Cihan onu kontrol altında tutmaya çalışır. Ozan'ın silahla gezmesine izin vermek istemeyen Cihan çareyi polise ihbar etmekte bulur. Cİhan'ın bu hamlesi Ozan'ı tamamen kaybetmesine sebep olur.


Paramparça dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Paramparça 94. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Paramparça dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Paramparça 94. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Paramparça 94. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Paramparça 94. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Paramparça fragmanı, Paramparça 3. sezon fragmanı, Paramparça yeni sezon fragmanı, Paramparça 94. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Paramparça 94. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Paramparça 94. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Paramparça 94. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Paramparça 94. Bölüm Fragmanı neler olacak, Paramparça 94. Bölüm Fragmanı özeti