facebook twitter Google Plus
Paramparça 95. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Paramparça 95. Bölüm Fragmanı özeti:

Star tv ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Paramparça'nın 3. sezonu merakla beklenirken yeni bölümleri yayınlanmaya başladı bile. Paramparça yeni sezonunda 95. bölümü ile yine her pazartesi olduğu gibi saat 20:00'da ekranlara gelecek. Harun'un servetini ve şirketini Ozan'a devretmiş olması Ozan ve Damir ortaklığının önünü açmıştır. Cihan bu duruma engel olmak için elinden geleni yapar fakat Damir çoktan Ozan'ı ikna etmeyi başarmıştır. Hazal'ın davranışları etrafındakilerden şüphe çeker. Damir kendisine tuzak kurulduğu düüncesiyle Asuman ile Asu'yu karşısına alır. Hazal Demir'den aldığı evlenme teklifini kabul edecek mi?


Paramparça dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Paramparça 95. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Paramparça dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Paramparça 95. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Paramparça 95. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Paramparça 95. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Paramparça fragmanı, Paramparça 3. sezon fragmanı, Paramparça yeni sezon fragmanı, Paramparça 95. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Paramparça 95. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Paramparça 95. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Paramparça 95. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Paramparça 95. Bölüm Fragmanı neler olacak, Paramparça 95. Bölüm Fragmanı özeti